+372 51 233 63

WordPressi selged eelised teiste sisuhaldussüsteemide ees ehk miks Finecode on valinud just WordPressi põhiliseks sisuhaldussüsteemiks veebilehtede arendamisel

Meie ettevõtte disainerid ja arendajad loovad unikaalsed disaini- ja arenduslahendused peamiselt just WordPressi sisuhaldussüsteemile.

Mõningad olulised põhjused, mida soovime enda klientidele tutvustada:

 • WordPress on suurima kasutajaskonnaga sisuhaldussüsteem maailmas, hõivates koguni 65% kõigi CMS-ide turust.
  WordPressi veebilehtede hulk ulatub 76.5 miljonini.
 • WordPress sobib pea igat tüüpi veebisaitide arendamiseks, olgu selleks ettevõtete esinduslehed, portfooliod, blogid või e-poed.
 • Veebilehe haldamine pole eales nii lihtne olnud! Lisaks sellele, et WordPress on ehitatud arusaadavaks kõigile, on see tõlgitud teiste seas ka eesti keelde.
  Sisu haldamine ei vaja vähimaidki teadmisi veebiarendusest.
 • WordPressile on saadaval lõpmatul hulgal tasuta ja tasulisi lisasid, mis võimaldavad veebiarendajatel lahendada kõik funktsionaalsuse küsimused.
  Kui valmislahendus ei ole päris see õige, likvideerime mure meie meeskonna poolt loodud kohandatud lisadega. Ei ole olemas võimatut!
 • Olles maailma populaarseim sisuhaldussüsteem, on WordPressi turvastandardid väga kõrged.
  WordPressi uuendatakse pidevalt, vead parandatakse kiiresti ning koos meie turvanõuannetega on häkkeritel nullilähedane võimalus Sinu veebileht enda valdusesse saada.

 

Loe rohkem alljärgnevalt lingilt:

http://www.inkthemes.com/why-use-wordpress-cms/