+372 51 233 63
OEZGBY1

TÖÖPAKKUMINE

Finecode otsib oma toredasse kollektiivi head kolleegi!

Finecode on programmeerimisfirma mille eesmärk on luua läbi oma lahenduste edu oma klientidele ja enda meeskonnale. Hindame kõrgelt julgust, loovust, pühendumust ja ausust.

Tööd saab: KOGEMUSTEGA PHP PROGRAMMEERIJA

Tööülesanded

  • Erinevate ja huvitavate IT projektide elluviimine

Nõudmised kandidaadile

  • Heal tasemel PHP ja JavaScripti valdamine.
  • MySQL kasutusoskus/kogemus
  • OOP, MVC, AJAX, APACHE, BOOTSTRAP, SQL, YII2 hea tundmine.
  • Tähtaegadest kinnipidamine.
  • Võime projekte lõpule viia.
  • Võime otsustada ja võtta vastutust.
  • Õppimise – arenemisevõime.

Omalt poolt pakume

  • Konkurentsivõimelist töötasu.
  • Vaheldusrikast tööd ja huvitavaid ülesandeid/arenemisvõimalust
  • Toetavat ja rõõmsameelset kollektiivi.

Tööle asumise aeg Niipea kui võimalik
Töötasu Kokkuleppel
Nõutud keeled Eesti
Asukoht Tartu

Kontakt:

FINECODE OÜ
Pikk 14 Tartu
E-post: info@finecode.ee
Tel: 51 233 63