+372 51 233 63
OEZGBY1

TÖÖPAKKUMINE

Finecode otsib oma toredasse kollektiivi head kolleegi!

Finecode on programmeerimisfirma, mille eesmärk on luua läbi oma lahenduste edu oma klientidele ja enda meeskonnale. Hindame kõrgelt julgust, loovust, pühendumust ja ausust.

Tööd saab: DIGITURUNDUSE PROJEKTIJUHT

Tööülesanded

  • Klientidega suhtlemine, (telefon, e-post, kohtumised) kliendile kasu toovate lahenduste väljapakkumine ja elluviimine – reklaamkampaaniate loomine ning haldamine. (Google AdWords, Facebook, muu sotsiaalmeedia)
  • Kodulehtede ja e-poodide SEO ning sisu haldamine. (WordPress)

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea ja ladus suhtlemisoskus,
  • iseseisvus – peab suutma oma tööd ise korraldada selliselt, et eesmärgid oleks täidetud,
  • vähemalt algteadmised digiturundusest, SEO, AdWords, Facebook,
  • väga hea arvutikasutamise oskus,
  • võime kampaania tulemusi analüüsida ning vajadusel pakkuda välja lahendusi tulemuste parandamiseks,
  • kiire õppimise – ja arenemisevõime,
  • optimistlik suhtumine – tunneb rõõmu suhtlemisest ning turundustööst,

Omalt poolt pakume

  • konkurentsivõimelist töötasu, põhipalk + tulemustasu,
  • vaheldusrikast tööd ja huvitavaid ülesandeid,
  • toetavat ja rõõmsameelset kollektiivi,
  • koolitust.

Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik
Tööaeg: Sobib ka osalise tööajaga
Töötasu: Põhipalk + tulemustasu
Asukoht: Tartu

Kontakt:

Juhan Raudmäe
Pikk 14 Tartu
E-post: juhan@finecode.ee
Tel: 51 233 63