Infosüsteemide liidestamine

Infosüteemide liidestamine, directo, pipedrive logoInfosüsteemide arendus ja liidestamine on tänapäeva kirjus IT-maailmas muutunud ülioluliseks, sest infosüsteemide kasutuselevõtt muudab ettevõtte protsessid lihtsamaks aitab kokku hoida halduskulusid. Sõltumata sellest, kas Su ettevõte tegutseb tootmise, logistika või kaubanduse valdkonnas, infosüsteemide liidestamine teeb Su igapäevaprotsessid palju automaatsemaks. On mitmeid erinevaid häid ja paremaid tarkvaralahendusi, aga üldiselt ei kata need ära ettevõtte kõiki vajadusi, mistõttu kasutatakse mitmeid erinevaid tarkvarasid, mis vajavad omavahel integreerimist ehk infosüsteemide liidestamist.
Et liidestamine selgem oleks, siis toome ka paar näidet: kui kasutate Meritit ja Erplyt, siis kas need on omavahel ühenduses? Või kasutate hoopis Directot ja Pipedrive`I, kas nende vahel toimub automaatne andmevahetus?

Infosüsteemide liidestamine aitab kokku hoida halduskulusid. Vältimaks asjatut andmesisestamist, liigutavad integreeritud infosüsteemid omavahel andmeid automaatselt, ilma inimesteta. Näiteks e-saatelehtede kasutamisel jõuab info laoarvestusse mõne klikiga, selle asemel, et sisestada sadu saatelehti päevas.

 • Andmed on erinevates süsteemides sünkroniseeritud, tänu sellele on
  ülevaade reaalajas toimuvast.
 • Puudub vajadus andmeid käsitsi sisestada – sellega kaasneb oluline
  tööaja kokkuhoid, parimatel juhtudel oleme suutnud vabastada mitme inimese
  tööaja ressursi.
 • Kiirus – suuri andmemahte on võimalik väga kiiresti ühest süsteemist
  teise liigutada.
 • Täpsus – korralikult juurutatud integratsiooni puhul on vea
  tekkimise võimalus väiksem kui igakordsel käsitsi sisestamisel.

Kas Sinu infosüsteemid suhtlevad omavahel?

Kasutad küll mitmeid infosüsteeme, kuid ikka tundub kõik segane ja aeganõudev?

Pole viga, võta ühendust ja teeme Sinu äri palju lihtsamaks. Loome ühendused ja liidestame omavahel erinevad infosüsteemid ja programmid. Paneme need omavahel andmeid vahetama nii, et inimestel jääb rohkem aega inimtöö jaoks, mitte andmete sisestamiseks, mida infosüsteemid teevad efektiivsemalt.

Alusta juba täna ning võta julgelt ühendust, leiame Sinu ärile parima lahenduse!

 

 


reCAPTCHA is required.
Top