Myberries

Oleme MyBerries brändi alla koondanud värskete ja külmkuivatatud marjade tootmise ja turustamise. Teame, et värsked marjad on parimad, aga külmkuivatatud marjad on parim alternatiiv värsketele marjadele. Hindame kõrgelt marjade suurepäraseid toiteomadusi ja kasulikkust tervisele. Usume, et kvaliteetne tooraine on see, mis tagab täisväärtusliku ja tervisliku snäkikogemuse.

Külmkuivatatud marjad on kasulikud
Loe rohkem: Myberries  külmkuivatatud marjad

Sügisest kevadeni vajavad Põhjamaade inimesed vitamiine, et immuunsüsteem suudaks talviste viirushaigustega võidelda. Külmkuivatuse suurim eelis on see, et protsessi käigus jääb suur enamik marjades sisalduvatest vitamiinidest alles, seda oluliselt rohkem kui näiteks sügavkülmutamise puhul.

Vitamiinid lastele ja täiskasvanutele

Marjad on teada-tuntud supertoidud oma ülikasulikule omaduste poolest. Mis aga kõige tähtsam, lastele meeldivad üldjuhul külmkuivatatud marjad väga ja nad võivad süüa neid lõputult. Mis aga saab lapsevanemale veel rohkem meeldida kui see, et laps sööb looduslikke vitamiine ja seda heal meelel. Tõelised supertoidud pohl, jõhvikas ja astelpaju, on aga suurepärased lisandid hommikusmuutisse, jogurtile või kohupiimakreemile. Nende võlumarjade maitse on pisut liiga intensiivne niisama söömiseks, kuid lisandina teevad oma töö ära. Seevastu külmkuivatatud maasikad, vaarikad, murelid, mustikad ja mango on lisaks oma kasulikele omadustele ka suurepärased maitseelamused nii lastele kui ka täiskasvanutele

Vaata rohkem missioon.ee SEO tegemisi 

Top